Зустріч з першокурсниками

1 вересня 2023 року на природничо-географічному факультеті відбулася зустріч з першокурсниками.

Після загально-факультетської зустрічі, на якій відбулося знайомство студентів 1 курсу з керівництвом факультету, представниками бібліотеки і соціальної служби, відбувалася безпосередня зустріч студентів 711 групи з завідувачем кафедри к.г.н., доцентом Корнус О.Г. та куратором групи к.п.н., доцентом Король О.М. Під час зустрічі з куратором відбулося ознайомлення з аудиторним фондом факультету, відвідуванням деканату, а також геологічного музею факультету. Також відбулося відвідування бібліотеки, де студенти змогли швидко оформити читацькі квитки і отримати необхідні підручники для навчання. Також під час зустрічі студенти відвідали бомбосховище університету і отримали необхідну інформацію щодо дій під час повітряної тривоги. Також в рамках профорієнтаційної роботи для першокурсників була створена анкета, за результатами опитування якої можна визначити яким чином студенти визначилися з вибором закладу і спеціальності.