Курси підвищення кваліфікації вчителів на ПГФ

На природничо-географічному факультеті проходять курси підвищення кваліфікації вчителів біології, екології, основ здоров’я, природознавства, географії та хімії.

Вчителі працюють за індивідуальними програмами. Програма курсів розрахована на один – п’ять кредитів ECTS (30 - 150 год.). Заняття передбачають проведення тренінгів, майстер-класів, дискусій, вебінарів, семінарів, лекцій, лабораторних занять, круглих столів, в тому числі шляхом он-лайн комунікації.

Зараз дані курси проходять:

1. Цигикал Наталія Миколаївна. Дунаєцький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
  2. Деканенко Олена Ігорівна, вчитель Тарасівського НВК (Іллінівської ОТГ) Костянтинівського району Донецької області.