Зустріч Психологічної служби зі студентами ПГФ на тему «Сексуальна освіта молоді»

11 лютого Психологічна служба разом зі спеціалістом «Клініки, дружньої до молоді» провели інформаційно – просвітницьку зустріч зі студентами ННІКМ, ПГФ та фізико – математичного факультету на тему «Сексуальна освіта молоді».

Метою зустрічі було визначити роль статевого виховання і сексуальної просвіти у формуванні сексульної культури молоді, виховання у молоді правильної позиції і правильного ставлення: по-перше, до власної статі; по-друге, до представників протилежної статі; по-третє, прийняття й аналіз тих поглядів із зазначених питань, які притаманні суспільству.

Під час зустрічі студенти були дуже активні, задавали багато питань, які їх цікавили і просили, щоб такі заняття проводились частіше.

Нагадуємо!!! Працюють індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн. Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.