Відкрита лекція з фізичної географії материків та океанів

28 вересня 2022 року доцент кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук, доц. Данильченко Олена Сергіївна провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Фізична географія материків та океанів» на тему «Географічне положення, історія геологічного розвитку, тектонічні структури та рельєф Австралії» для студентів четвертого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

Під час лекції студенти виявили особливості географічного положення Австралії та його вплив на природу материка, розглянули історію геологічного розвитку материка, тектонічні структури та вивчили характерні риси рельєфу, морфоструктур та морфоскульптур Австралії. Викладений матеріал був проілюстрований мультимедійною презентацією. Під час лекції мав місце зворотній зв'язок зі студентами. У кінці лекції були сформульовані узагальнюючі тези та чіткі висновки.