Геолого-краєзнавча консультація вихованців Центру позашкільної освіти Миколаївської сільської ради Сумського району

27 вересня 2022 року геологічний музей СумДПУ імені А.С. Макаренка відвідали вихованці Центру позашкільної освіти Миколаївської сільської ради Сумського району.

Учні з цікавістю ознайомилися із експозицією музею: колекцією мінералів та гірських порід, палеонтологічними рештками, особливу увагу приділили геологічним об’єктам Сумської області. У межах укладеної угоди про співпрацю між природничо-географічним факультетом і Центром позашкільної освіти, канд. геогр. наук, доцентом Данильченко О.С. була надана консультація з питань участі вихованців у Міжрегіональному геолого-краєзнавчому онлайн-змаганні «Юний геолог». Учні визначили та описали гірські породи Могрицького кар’єру та палеонтологічні зразки (викопні їжаки, молюски, зуби акул, корали та ін.). Разом із викладачем створили та описали стратиграфічний розріз об’єкту. Отримали вичерпну консультацію з приводу змісту та оформлення конкурсної роботи та орієнтовних запитань, домовилися про подальшу співпрацю.