До участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт студентами ПГФ подано сім робіт

Щороку обдаровані студенти природничо-географічного факультету, які мають вагомі наукові досягнення у сфері як природничо-географічних наук, так і дисциплін психолого-педагогічного напряму, беруть участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу наукову студентську роботу з галузей знань і спеціальностей.

Цьогоріч до участі у ІІ (Всеукраїнському) турі Конкурсу студентами факультету підготовлено та подано сім наукових робіт із трьох спеціальностей: біології, географії та методики навчання природничо-математичних дисциплін.

Бажаємо нашим студентам та їх науковим керівникам успіхів у наступних етапах Конкурсу.