Участь науково-педагогічних працівників ПГФ у роботі журі Всеукраїнської Інтернет-олімпіади

Відповідно  до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 24.09.2020 № 387-ОД «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020/2021 навчальному році» 16 лютого 2021 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з хімії, біології, географії серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти дистанційно.

На урочистому відкритті ІІ етапу олімпіади учасників привітала декан природничо-географічного факультету – Людмила Петрівна Міронець.

До складу журі з проведення ІІ етапу олімпіади від природничо-географічного факультету ввійшли:

- Бабенко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, голова журі (за згодою);

- Міронець Людмила Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної біології та екології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, голова журі (за згодою);

-Сюткін Сергій Іванович, кандидат географічних наук, доцент кафедри загальної та регіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, голова журі (за згодою).