Відкрита лекція з фізичної географії материків та океанів

11 жовтня 2023 року доцент кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук, доц. Данильченко Олена Сергіївна провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Фізична географія материків та океанів» на тему «Антарктида: комплексна фізико-географічна характеристика» для студентів третього курсу спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

Під час лекції студенти виявили та проаналізували особливості географічного положення Антарктиди та його вплив на природу материка, розглянули тектонічні структури материка та вивчили унікальні риси рельєфу, познайомилися із кліматом та природними комплексами континенту. Викладений матеріал був проілюстрований мультимедійною презентацією. Під час лекції мав місце зворотній зв'язок зі студентами. У кінці лекції студенти зробили висновок про унікальність та особливість природи Антарктиди.