Триває навчальний візит студентки природничо-географічного факультету до Польщі

В рамках міжнародної академічної мобільності за програмою «Study tour to Poland», продовжується перебування студентки 722 групи природничо-географічного факультету Анастасії ВОЛИНСЬКОЇ, яка навчається за ОПП Середня освіта (Географія. Англійська мова) у м. Лодзь (Польща).

Так, протягом 11-12 жовтня учасники освітнього туру прослухали лекцію про малий і середній бізнес у Польщі, дізналися про особливості фінансування та підтримку місцевого бізнесу, зокрема в сільському господарстві. Анастасія, разом зі своєю групою, відвідали палац Ізраеля Познанського, ознайомилися з історією м. Лодзь, відвідали найбільшу безкоштовну бібліотеку МЕМО, а на завершення обговорили з координатором проєкту, паном Яреком Ващик переваги і недоліки ЄС. 13 жовтня відбувся навчальний візит до Інституту інновацій, де українські студенти дізналися про освітні та інші можливості, які надає ЄС, познайомилися з волонтерами, які розповіли про себе, про свій досвід участі в програмах обміну, завдяки яким  вони потрапили до Польщі. Підсумком роботи тижня академічної мобільності була лекція на тему «Особливості організації та введення текстильного бізнесу в Польщі» та тренінг з підбиття підсумків тижневої роботи з паном Яреком.