Відкритий міжуніверситетський лекторій «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» продовжує роботу

24 жовтня 2023 року у межах роботи Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» (організатори - Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка та Рівненський державний гуманітарний університет) відбувся майстер-клас Вікторії Бак, учителя Бахмутського НВК № 11, учителя-методиста, Відмінника освіти України, к.пед.н., віце-президента Всеукраїнської асоціації Гуманної педагогіки на тему: «Духовні горизонти в професійному зростанні викладача/учителя».

До майстер-класу долучилися науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти освітніх рівнів бакалавр і магістр спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Рівненського державного гуманітарного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Полтавського національного університету імені В.Г.Короленка, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Херсонського державного університету.

Під час майстер-класу лекторка настільки захопила аудиторію увагою, порівнюючи мозок людини і космос, штучний інтелект та будову людини, формуючи вміння задавати запитання та шукати на них відповіді, що платформа Zoom не могла помістити всіх бажаючих.

Невелике обговорення засвідчило, що дана зустріч сприяла відкриттю горизонтів для більшості учасників «не тільки професійних, але і особистих» (І. Карташова).

Щиро дякуємо пані Вікторії за глибокі думки, занурення та позитивне бачення майбутнього.

З вірою у ЗСУ працюємо далі.