Підведення підсумків внутрішньої академічної мобільності здобувачів ЖДУ

13 листопада 2023 року відбулась підсумкова зустріч-рефлексія із здобувачами вищої освіти другого освітнього рівня, гарантом ОП, деканом природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка та викладачами, завідувачем кафедри, координатором і деканом факультету природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Протягом першого семестру 2023-2024 н.р., з 4 вересня по 11 листопада, здобувачі ОП «Біологія» магістерського рівня освіти Бондар Владислав та Баята Катерина брали участь у програмі академічної мобільності в Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка.

Підсумовуючи результати академічної мобільності, маємо схвальні відгуки від викладачів щодо зацікавленості та відповідальності здобувачів у вивченні обраних дисциплін. Від магістрів вищої освіти також отримали позитивні відгуки щодо професіоналізму викладачів, зручності користування платформою Moodle, отриманні нових знань та вмінь.

Розширюємо вектори співпраці між університетами! Працюємо разом на освітньому фронті та віримо у Перемогу!