Засідання студентської наукової проблемної групи «Природа геосфер та їх значення в життєдіяльності людини» (керівник доц. Мащенко О.М.) 22.11.2023 р.

22 листопада 2023р. відбулося засідання студентської наукової проблемної групи «Природа геосфер та їх значення в життєдіяльності людини» (керівник доц. Мащенко О.М.). Студентка групи 721 спеціальності 014 Середня освіта (Географія) Герасименко Дар`я Олександрівна представила доповідь на тему «Характеристика туристичної привабливості території м. Гадяч Полтавської області».

У доповіді були розкриті теоретичні основи формування туристичної привабливості територій, підкреслено комплекс гетерогенних умов, що її забезпечують. Студентка зібрала  та систематизувала обширну інформацію по чинниках формування туристичної привабливості території м. Гадяч Полтавської області. Доповідь супроводжувалася презентацією з ґрунтовною змістово-наочною характеристикою природних та культурно-історичних туристичних ресурсів м. Гадяч, аналізом якості навколишнього середовища цієї території, станом матеріально- технічної бази для провадження туристичної діяльності.

Учасники засідання обговорили представлену доповідь та одноголосно вирішили, що м. Гадяч має значну туристичну привабливість і вони хочуть здійснити туди туристичну подорож.