Гостьова лекція для магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Географія) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

23 листопада 2023 року кандидат географічних наук, доцент кафедри загальної та регіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Данильченко Олена Сергіївна провела онлайн-лекцію на тему «Гідроекологічний моніторинг водних об’єктів» для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Лекція присвячена особливостям моніторингу водних об’єктів України, нормуванню та оцінці якості води. Родзинкою лекції стали результати гідроекологічних досліджень Сумщини: оцінка якості води за індексом забруднення води, екологічна оцінка якості води, що проводиться за трьома блоками, а також оцінка екологічного стану малих та середніх річок регіону. Магістранти зацікавилися результатами досліджень та задавали змістовні запитання.