Наукові дослідження річки Псел

Кандидат біологічних наук доцент кафедри біології та МНБ І. Р. Мерзлікін разом із доцентом кафедри екології та природозахисних технологій СДУ кандидатом біологічних наук Т. М. Кузьміною та магістрантом ПГФ А. Кириченко 3 грудня вивчали вплив стоків очисних споруд міста Суми на видовий і кількісний склад гідробіонтів (у тому числі інфузорій) річки Псел.

Також були проведені обліки зимуючих гідрофільних птахів Псла та обстежений стан гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Джерело №1». Була обстежена ділянка річища Псла від Біофабрики до с. Барвінкове загальною протяжністю близько 5 км. Зібрані зразки будуть визначатися на базі кафедри екології та природозахисних технологій СДУ. Дослідження тривають.