Участь у третій плановій Науково-технічній раді природного заповідника «Михайлівська цілина»

К.б.н. доцент кафедри Біології та МНБ І.Р. Мерзлікін прийняв участь у третій плановій Науково-технічній раді природного заповідника «Михайлівська цілина».

Був заслуханий звіт з наукової, науково-технічної та еколого-освітньої роботи, а також звіт служби державної охорони Природного заповідника у 2023 р. і прийнятий План заходів з наукової та науково-технічної і еколого-просвітньої діяльності Заповідника на 2024 р. На засіданні ради було представлено друковане видання збірника матеріалів Всеукраїнської наукової конференції «Шляхи збереження природних екосистем», присвяченої 95-річчю Природного заповідника «Михайлівська цілина».