Викладач кафедри загальної та регіональної географії – голова журі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія»

12-13 грудня 2023 року в Сумській області тривав перший (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», який проводиться в Україні з  1995 року. Головою журі конкурсу у номінації «Географія» є кандидат географічних наук, доцент кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка А.О. Корнус.

22 найкращих учителів географії Сумської області 12 грудня 2023 року пройшли конкурсне випробування «Тестування», метою якого є демонстрація конкурсантом рівня знаннєвої складової професійної компетентності, а 13 грудня - творче конкурсне випробування «Практична робота».

Приємно відзначити, у п’ятірці найкращих вчителів, які вийшли до наступного етапу конкурсу, троє випускників природничо-географічного факультету.