Підсумкова атестація магістрантів спеціальності 106 Географія

22 грудня 2022 року на кафедрі загальної та регіональної географії у змішаному форматі відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 106 Географія. Тематика кваліфікаційних магістерських робіт охоплювала широкий спектр питань природничої та суспільної географії. Голова та члени екзаменаційної комісії – Корнус А.О., к.геогр.н., доцент, Пономарьов О.М., начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології; Корнус О.Г., к.геогр.н., доцент, зав кафедри загальної та регіональної географії, відзначили, що магістерські роботи вирізнялися елементами наукової новизни й практичним спрямуванням, а їх захист – змістовністю й аргументованістю відповідей здобувачів освіти на запитання членів екзаменаційної комісії. У засіданні екзаменаційної комісії та обговоренні робіт взяла участь представниця експертної ради стейкголдерів – директор КЗ СОР "Регіональний ландшафтний парк "Cеймський"" М.М. Коняєва.

Вітаємо випускників із вдалим проходженням підсумкової атестації й бажаємо їм успіхів у подальшій професійній діяльності!