Викладачі кафедри біології та методики навчання біології – члени журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

31 січня 2024 року у дистанційному форматі відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, учасниками якого стали 29 учнів 8–11 класів з 21 територіальної громади Сумської області.

За результатами виконання завдань теоретичного і практичного турів журі, до складу якого входили доценти кафедри біології та методики навчання біології, канд. біол. наук, В.М. Торяник (заступник голови журі) та О.В. Говорун (експерт-консультант) визначило 12 переможців. Ними стали учні з: Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради, Сумського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №10, «Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей», Комунальної установи «Сумська класична гімназія», Козацького закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради Конотопського району, Колядинецького ліцею Синівської сільської ради, Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7, Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району, Роменського ліцею №2 ім. академіка А.Ф. Йоффе, Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №12, Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний ліцей імені Дмитра Євдокимова».

Вітаємо переможців та їх вчителів, бажаємо удачі і високих результатів на наступному – IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Бажаємо усім учасникам ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології доброго здоров’я, подальших успіхів і перемог!

Дякуємо силам оборони України за можливість жити, вчитися, змагатися!