Вітаємо студентів ПГФ з перемогою у фіналі Університетського конкурсу «Молода наука СумДПУ імені А.С. Макаренка» в номінації "Суспільні науки"!

Вітаємо студентів природничо-географічного факультету, які перемогли у фіналі Університетського конкурсу студентських наукових робіт «Молода наука СумДПУ імені А.С. Макаренка»!За напрямом «Суспільні науки», у змаганні зі студентами з Інституту педагогіки та психології та Інституту фізичного виховання, нашi здобувачі освіти вибороли повний комплект нагород.

Спасьонова С.О. (751 група) "Екскурсійна діяльність у геологічному музеї Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка" (наук. кер. – к.г.н., доц. О.С. Данильченко) – 1-е місце,

Яременко В.П. (753 група) "Кейс-технології на уроках географії" (наук. кер. – к.п.н., доц. О.М. Король) – 2-е місце,

Шкурат А.С. (731стн група) "Ефективність використання мобільних додатків в освітньому процесі з географії у 7-му класі" (наук. кер. – к.г.н., доц. О.С. Данильченко) – 3-є місце.

Також висловлюємо подяку здобувачам освіти, які підготували конкурсні роботи й стали переможцями першого туру конкурсу.

Герасименко Д.О. (731 група) "Характеристика туристичної привабливості території Гадяцької територіальної громади Полтавської області" (наук. кер. – к.п.н., доц. О.М. Мащенко)

Хабленко Ж.В. (731стн група) "Використання інтерактивних карт на уроках географії" (наук. кер. − к.п.н., доц. О.С. Король)