Випускники ПГФ – переможці конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року – 2024» у номінації «Географія»

5-9 лютого 2024 р., на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбувся заключний етап І туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року – 2024» у номінації «Географія», переможницею якого стала випускниця природничо-географічного факультету 2006 року Н.В. Сошка – учитель географії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23.

Цьому змаганню передував попередній (відбірковий) етап, в якому взяли участь 22 найкращих вчителів географії з Сумської області, серед яких було визначено п’ятьох фіналістів. Заключний етап передбачав проведення онлайн уроку з географії, конкурсного випробування «Дослідження», під час якого конкурсанти демонстрували вміння проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів, презентацію адаптації власної педагогічної ідеї до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів (конкурсне випробування «Майстерка»).

Завдяки злагодженій роботі оргкомітету й журі, яке очолював доцент кафедри загальної та регіональної географії А.О. Корнус, конкурсанти у доброзичливій атмосфері могли змогли продемонструвати свої педагогічну майстерність, оригінальність методичних технологій, методів і прийомів та ефективність їх використання, партнерську взаємодію з аудиторією.

Приємно відзначити, що серед фіналістів, крім переможниці, ще двоє випускників природничо-географічного факультету: В.Ф. Мамай – учитель географії Кролевецького ліцею № 2 імені М.О. Лукаша (2-е місце) і Д.В. Фролов – учитель географії Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 (5-е місце)!