Викладачі й здобувачі освіти кафедри загальної та регіональної географії долучилися до обговорення проблем Чернігівської області

8-9 лютого 2024 р. на базі ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-економічні особливості та проблеми сучасного розвитку Чернігівської області». На конференції ґрунтовно обговорені сучасні проблеми соціально-економічного розвитку регіону, плани відновлення територіальних громад та їх економіки, пропозиції щодо осучаснення Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року, особливості розвитку туристичної діяльності в умовах воєнного стану. Науково-педагогічними працівниками (А.О. Корнус, О.Г. Корнус) і здобувачами освіти (А.О. Головань, Г.О. Красвська, О.В. Панченко)  природничо-географічного факультету було підготовлено 3 наукові доповіді, представлені в рамках роботи секційних засідань конференції.