Участь викладача кафедри біології та методики навчання біології у відбірково-тренувальних зборах учнів-учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

13 лютого 2024 р. у онлайн форматі розпочалися відбірково-тренувальні збори учнів-учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, що триватимуть до 15 лютого.

За програмою першого дня доцент кафедри біології та методики навчання біології, кандидат біологічних наук В. М. Торяник провела тренувальні заняття з «Генетики» та «Молекулярної біології». На занятті з «Генетики» учні тренувалися у розв’язуванні задач підвищеної складності, на занятті з «Молекулярної біології» з використанням інтерактивних освітніх ресурсів – ознайомилися з сучасними методами ДНК-діагностики.