Зустріч з головою експертної ради стейкхолдерів

8 грудня 2023 р. відбулася зустріч гаранта ОПП доц. Генкал С.Е., завідувачки кафедри біології та методики навчання біології, доц. Литвиненко Ю.І. з головою ради стейкхолдерів – Батурою Ю.О., вчителем біології і хімії Сумського ЗЗСО №12,  спікером освітнього проєкту «На Урок».

На зустрічі обговорили результати акредитації освітньої програми ОПП Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Також було розглянуто широке коло питань, що стосувалися участі стейкхолдерів у проведенні занять під час реалізації ОПП, упровадження сучасних технологій дистанційного і змішаного навчання, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, проаналізовано результати виробничої (педагогічної) практики.