Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Регіональна економічна та соціальна географія»

27 лютого 2024 року  к.г.н., доц., зав. кафедри О.Г. Корнус провела відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія) 731+721 стн та 732+722 стн. груп з навчальної дисципліни «Регіональна економічна та соціальна географія».

В рамках заходу були розглянуті ключові аспекти економіки країн Європи. Учасники лекції дізналися про основні первинний, вторинний та третинний сектори європейської економіки. Було проаналізовано географію галузей виробництва, економічні особливості основних промислових регіонів Європи.  Здобувачі освіти активно взяли участь у дискусії, ставили запитання та висловлювали свої думки щодо презентованого матеріалу.