25 років НПП «Деснянсько-Старогутський»

23 лютого 2024 р. доценти кафедри біології та МНБ к.б.н. Ігор Мерзлікін та к.б.н. Олександр Говорун взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Об’єкти природно-заповідного фонду Сумщини: сучасний стан та шляхи збереження біологічного різноманіття» з нагоди 25-ої річниці Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» – перлини Українського Полісся.

Ігор Мерзлікін виступив з доповіддю про ссавців природного заповідника «Михайлівська цілина».

Олександр Говорун розповів про дослідження дрібних лускокрилих на території парку «Деснянсько-Старогутський».

Доценти кафедри скористались нагодою та привітали колег із ювілеєм, подякували за плідну співпрацю та можливість продовжити дослідження на території національного парку у післявоєнний час.