Викладачі та студенти-біологи долучилися до серії лютневих вебінарів від компанії Clarivate

Протягом лютого 2024 року компанією Clarivate, власником і виробником потужних ресурсів та інструментів, зокрема міжнародної наукометричної бази даних Web of Science, було проведено серію вебінарів для українських науковців. Вебінари проводилися онлайн на платформі  ZOOM і були безкоштовними для всіх учасників за умови попередньої реєстрації.

До роботи вебінарів приєдналися науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики навчання біології, а також здобувачі освіти спеціальностей кафедри за освітніми рівнями бакалавр і магістр.

У лютому було проведено 5 вебінарів за наступними темами:

• Базові можливості Web of Science для наукової діяльності
  • Світ журналів: хороші, погані та хижацькі
  • Відкритий доступ
  • Оцінка міжнародної співпраці
  • Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів та даних

Вебінари проводила Ірина Тихонкова, к.б.н., Customer Success Consultant, Clarivate. Наприкінці кожного з них вона давала відповіді на запитання за темою вебінару, які надходили від слухачів.

Вебінари стали корисним джерелом для навчання й вичерпною інструкцією для користування продуктами, ресурсами та інструментами Clarivate. Кожен з учасників, хто був присутній на понад 90% основного часу вебінару, отримав сертифікат учасника.