Кураторська година на кафедрі загальної та регіональної географії

4 березня 2024 р. куратором 711 групи природничо-географічного факультету доц. Король О.М. було проведено кураторську годину з першокурсниками.

Під час зустрічі були з’ясовані питання, що стосувалися вибору здобувачами освіти І бакалаврського рівня освітньо-професійної програми.

Для цього була створення форма-опитувальник, що прискорить зібрання інформації щодо вибору студентів. Здобувачі мають визначитися, за якою з запропонованих ОПП вони будуть навчатися з наступного року (ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) чи ОПП Середня освіта (Географія. Англійська мова)).

Також під час зустрічі були обговорені питання щодо обрання здобувачами освіти вибіркових дисциплін окремо за кожною освітньою програмою. Студентам було нагадано, що вибір дисциплін відбувається в електронних кабінетах, а також продемонстрований приклад вибору та наданий перелік відповідних дисциплін.