Відкрита лекція з дисципліни «Геоінформаційні системи та бази даних» на тему «Атрибутивні дані»

4 березня 2024 р. викладач кафедри загальної та регіональної географії к.п.н., доцент Король О.М. для студентів 711 групи провела відкриту лекцію з дисципліни «Геоінформаційні системи та бази даних» на тему «Атрибутивні дані».

Під час заняття була згадана інформація попередніх лекцій, що стосувалася способів зібрання даних.

В контексті заняття викладачка закцентувала увагу здобувачів освіти на тому, як працювати з готовими атрибутивними даними в геоінформаційній базі даних, а також розглянула способи внесення даних в створену базу.

Під час зустрічі також було детально продемонстровано як працювати з таблицею атрибутивних даних, а саме як обирати об’єкти з таблиці (одиничні чи групові) , як перемикати вибірки та як їх очищувати.

Здобувачі освіти отримали практичні приклади роботи з атрибутивною інформацією у вже готовій базі в програмі ArcGis Pro, а також побачили як вносяться атрибутивні дані з додаванням відповідних об’єктів в ArcGis online.