Студентка ПГФ - переможниця конкурсу наукових розробок в Чехії

На початку березня були підбиті підсумки Міжнародного конкурсу наукових розробок учнів і студентів «Наука без кордонів», який проводився у м. Тепліце (Чехія).

Прийом заявок та конкурсних робіт тривав протягом січня-лютого 2024 року.

Міжнародний конкурс наукових розробок учнів і студентів проводиться з метою створення умов, що сприяють розвитку інтелектуального і творчого потенціалу молоді, залучення їх до науково-дослідної та проєктної діяльності, сприяння підвищенню їхньої професійної кваліфікації. Організатором конкурсу є Міжнародний інноваційний центр «Perspektiva plus», м. Тепліце, Чехія (Masarykova třída 668/29).

За результатами оцінки робіт дипломом І ступеня нагородження робота студентки 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біології та здоров’я людини) Ірини Степанець на тему «Фітотрофні аскоміцети с. Миколаївка та його околиць (Сумський район, Сумська область)». Науковим керівником представленого на Конкурсі дослідження є к.б.н., доцент, завідувач кафедри біології та методики навчання біології – Юлія Іванівна Литвиненко.

Вітаємо здобувачку та її наукового керівника з перемогою у Конкурсі. Бажаємо подальших наукових відкриттів і звершень!