Кураторська година з питань академічної доброчесності для студентів 622 і 623 груп

07 березня 2024 року доцентом кафедри біології та методики навчання біології, к.біол.н. О. В. Говоруном проведено кураторську годину для здобувачів вищої освіти 622 і 623 академічних груп спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) присвячену питанням академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Академічна доброчесність є важливою складовою якісної освіти: вона забезпечує довіру до результатів навчання, стимулює до здобуття власних знань і здібностей. Під час кураторської години обговорили етичні принципи, закони, правила і норми, якими мають керуватися всі учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності. Наприкінці зустрічі здобувачі освіти подискутували щодо того, як дотримання принципів академічної доброчесності сприяє розвитку відповідальності, самодисципліни та професійної етики студентів.