Виконання учнівських проєктів на базі кафедрі хімії та методики навчання хімії

11 березня 2021 року на кафедрі хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка учениці 10 класу КУ Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка разом із вчителем хімії Біліченко М.В. виконували практичну частину проєкту "Визначення вмісту вітаміну С у продуктах харчування".

Під керівництвом доцента Бабенко О.М. юні дослідниці ознайомились із методом йодометричного титрування та порівняли різні овочі, фрукти та соки. Експериментально встановлено, що найвищий вміст вітаміну С у мандаринах; найнижчий - у пакетованому апельсиновому соці.

Колектив кафедри щиро запрошує учнів, зацікавлених вивченням хімії, вчителів і керівників закладів освіти до співпраці, надаючи можливість здійснювати навчальні, науково-експериментальні проєкти та дослідження.