Інструктивно-методична нарада з проблем ЗНО з хімії

11 березня 2021 року доцент кафедри хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка Скляр Анатолій Михайлович взяв участь у інструктивно-методичній нараді вчителів хімії.

Нарада була організована методистом інформаційно-методичного центру Управління освіти і науки Сумської міської ради Голобородько Н.В.

Вже декілька років поспіль викладачі природничо-географічного факультету проводять тренувальні ЗНО з природничих дисциплін і консультації для учнів. Використавши ці дані, Скляр А.М. проаналізував основні помилки, яких 11-класники припускаються, складаючи тести зовнішнього незалежного оцінювання з хімії та навів приклади розв’язку задач, на які варто звернути особливу увагу.

Організатори та учасники інструктивно-методичної наради висловили щиру подяку Анатолію Михайловичу та сподіваються на подальшу співпрацю із кафедрою хімії та методики навчання хімії.