Вітаємо команду студентів ПГФ з перемогою у Квесті до Всесвітнього дня здоров'я

4 квітня 2024 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка було організовано Квест до Всесвітнього дня здоров'я.

Змагались 7 студентських команди, які представляли свої інститути та факультети. Завданням квесту було пройти сім станцій, кожна з яких присвячена певним аспектам здоров'я та здорового способу життя, зокрема: здоровий сон, здорове харчування, екологія, фізичне здоров'я та фізична активність, екологія, домедична допомога, інформаційна гігієна.

За результатами квесту перемогу здобула команда природничо-географічного факультету! Вітаємо наших переможців із здобуттям почесного І місця у змаганнях!

Дякуємо організаторам квесту та керівництву за проведення цікавого заходу для студентів та цінні подарунки!