Гостьова лекція на тему «Зелена циркулярна економіка та розвиток низькокарбонової економіки»

2 квітня 2024 р. доцент кафедри загальної та регіональної географії Король О.М. для здобувачів освіти спеціальностей 014 Середня освіта. Географія і 106 Географія першого рівня вищої освіти в рамках вивчення дисципліни «Географія світового господарства» організувала гостьову лекцію на тему «Зелена циркулярна економіка та розвиток низькокарбонової економіки».

Із доповіддю виступила лекторка – доктор педагогічних наук, професорка кафедри екології Чорноморського Національного університету імені Петра Могили Олена Петрівна Мітрясова.

Під час лекції були розглянуті питання щодо зелених ініціатив та зеленої дорожньої карти, стратегій екологічної політики ЄС, зеленої циркулярної економіки та розвитку низькокарбонової економіки.

Особливу увагу приділено висвітленню питань щодо викликів для України в галузі зеленої політики та практик через асоціацію з ЄС.

Дякуємо лектору за чудовий матеріал і цікаву доповідь та сподіваємося на подальшу співпрацю.