Екскурсія до зоологічного музею для учнів початкових класів ССШ №17

29 березня зоологічний музей кафедри біології та методики навчання біології відвідали здобувачі освіти та педагоги КУ Сумська спеціалізована школа №17.

Екскурсію було проведено для учнів 1-Б класу, які навчаються за програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». У рамках навчального предмету «Я пізнаю світ» юні дослідники разом зі своїм педагогом – Пархоменко Іриною Іванівною, вивчають будову та різноманітність представників різних класів тварин. Отже, для них відвідування музею стало прекрасною нагодою закріпити та розширити свої знання.

Під час екскурсії музеєм, яку проводили викладач кафедри Володимир Сергійович Латишев та фахівець кафедри Олександр Юрійович Депутат, діти, їхні батьки та педагог мали змогу побачити різноманітних представників фауни хребетних і безхребетних України та світу, дізнатися про рідкісні види тварин та види-рекордсмени у тваринному світі. Крім того, по завершенню екскурсії, відвідувачі мали змогу познайомитися із мешканцями віварію кафедри.