Міжнародна літня школа «Environment and civilization. Geography for sustainable development» в університеті Адама Міцкевича (Познань, Польща)

Здобувачка освіти спеціальності 106 Географія Аріанна Самойлова протягом 27.08-2.09.2023 р. навчалася у міжнародній англомовній літній школі «Environment and civilization. Geography for sustainable development».

Програма школи була дуже різноплановою і насиченою: від подій льодовикового періоду до використання геоінформаційних систем в екологічному моніторинзі та управлінні. Частина програми літньої школи була присвячена формуванню soft skills, що також реалізовувалося в різних формах, починаючи від основ тімбілдингу до спільних справ зі скандинавської ходьби.