Методичний порадник з питань підготовки до ЗНО – 2021 з біології

У рамках співпраці природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради відбулася нарада з вчителями біології Сумської ТГ з питань підготовки до ЗНО з біології у 2021 році.

На зустрічі з доповіддю виступила к.пед.н., доцент кафедри загальної біології та екології природничо-географічного факультету Людмила Петрівна Міронець, яка проаналізувала виконання завдань тренувального ЗНО з біології, яке проводилося на базі СумДПУ імені А.С. Макаренка. На основі аналізу результатів нею були запропоновані рекомендації  вчителям біології щодо підготовки учнів до ЗНО у 2021 році.

Також Людмила Петрівна повідомила, що у цьому році природничо-географічним факультетом СумДПУ імені А.С. Макаренка розроблена он-лайн версія тренувального ЗНО з біології, географії та хімії. Безкоштовно скористатися та перевірити свій рівень знань можна на офіційній сторінці СумДПУ імені А.С. Макаренка та природничо-географічного факультету за посиланням: https://pgf.sspu.edu.ua/trenuvalne-testuvannia