Навчальна (польова) практика з методики навчання біології (2022-2023 н.р.)

Під час польової практики з методики навчання біології відвідали онлайн-лекцію Володимира Івановича Дубового, доктора с.-г. наук, професора кафедри загальної екології та екотрофології Білоцерківського національного аграрного університету «Роль фітотронно-тепличних комплексів у вирішенні науково-освітніх проблем».

Лекція проф. В.В. Дубового надзвичайно важлива для поглиблення знань з теми «Зміст і методи роботи на навчально-дослідній земельній ділянці» та оволодіння студентами методикою організації експериментальної та дослідницької роботи учнів. Студенти дізналися про поліфункціональне використання фітотронно-тепличних комплексів в умовах ґрунтових теплиць та оранжерей. Здобувачі освіти активно включилися до обговорення питань щодо родючості ґрунту та запровадження системи культурозміни овочевих, лікарських, тропічних та зернових культур в умовах штучного клімату. Щиро дякуємо Володимиру Івановичу за цікаву пізнавальну лекцію!