Гостьова лекція «Природничі колекції Житомирського краєзнавчого музею: науковий потенціал»

Під час польової практики з методики навчання біології 28.09.22 студенти 642 групи, спеціальності 014 (Біологія та здоров’я людини) під час польової практики з методики навчання біології відвідали онлайн-лекцію Вікторії Мороз, молодшого співробітника відділу природи Житомирського обласного краєзнавчого музею на тему: «Природничі колекції Житомирського краєзнавчого музею: науковий потенціал».

Лекція Вікторії Мороз надзвичайно важлива для поглиблення знань з теми «Краєзнавча робота в школі» та оволодіння студентами методикою організації позакласної роботи учнів. В. Мороз проведена віртуальна екскурсія, під час якої здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з типами наукових природничих колекцій та усвідомити як цей матеріал використовувати у шкільному курсі. Студенти дізналися про те, що у фондах Житомирського обласного краєзнавчого музею зберігається понад 12 тис. експонатів. Серед них - одна з кращих в Україні природних колекцій, до складу якої входить унікальний таксидермічний збірник фауни, найцінніші археологічні матеріали з розкопок раннього та пізнього палеоліту.

Щиро дякуємо Вікторії Мороз за віртуальну екскурсію та цікаву лекцію!