2-й день Днів науки на ПГФ та онлайн-тренінг з академічної доброчесності

Другий день Днів науки вийшов доволі насиченим. Здобувачі освіти усіх спеціальностей долучилися до Всеукраїнської zoom-конференції «Унікальне природне надбання Сумського краю» (до 15-річчя створення Гетьманського НПП), організованої спільно з Сумською обласною науковою бібліотекою. Серед інших, були заслухані науково-педагогічних працівників природничо-географічного факультету: «Рідкісні види вогнівок Гетьманського національного природного парку» (Говорун О.В.) і «Історія мікологічних досліджень на території Гетьманського національного природного парку» (Литвиненко Ю.І.).

По завершенні конференції, студенти 1-2 курсів ОР Бакалавр та 1 курсу ОР Магістр взяли участь у онлайн-тренінгу щодо принципів академічної доброчесності «Доброчесність у навчанні: дотримуватись /не можна/порушувати», організованому фахівцями Центру забезпечення якості вищої освіти. По обіді, естафету наукових заходів підхопила регіональна студентська наукова конференція «V наукові хіміко-біологічні читання».