Декада популяризації академічної доброчесності

23.04.24 студенти 1 та 2 курсів ОР Бакалавр та 1 курсу ОР Магістр природничо-географічного факультету, викладачі, куратори та гаранти освітніх програм взяли участь у декаді популяризації академічної доброчесності серед здобувачів освіти нашого Університету.

Вебінар та онлайн тренінги проведено начальником ЦЗЯВО – доцентом О.О. Одінцовой.

Студенти ознайомилися з Декларацією про академічну доброчесність здобувача вищої освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, обгрунтували найбільш важливі зобов’язання щодо дотримання норм академічної доброчесності. Здобувачі освіти також пояснили важливість цих зобов'язань для власного майбутнього та навели приклади наслідків порушення принципів академічної доброчесності.