Працівники кафедри біології та МНБ серед нагороджених премією НАН України для студентів та молодих учених за кращі наукові роботи

22 квітня на базі Інституту теоретичної фізики імені М. М. Богролюбова НАН України під час засідання Відділення загальної біології НАН України відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2023 року.

За серію наукових праць, присвячених іхтіофауні раннього кайнозою України Премії були удостоєні двоє співробітників кафедри біології та МНБ – доцент кафедри біології та методики навчання біології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка доктор біологічних наук Олександр КОВАЛЬЧУК та лаборант кафедри біології та МНБ Анастасія ДУБІКОВСЬКА.

Переможців привітав академік-секретар Відділення – Володимир Григорович Радченко і вручив команді науковців дипломи.

Вітаємо колег і бажаємо плідної подальшої співпраці та нових наукових звершень!