All Digital Week або Європейський тиждень цифрової грамотності?

А чи знали Ви про All Digital Week або Європейський тиждень цифрової грамотності?А ми дізналися і дуже хочемо поділитися з вами!

All Digital Week або Європейський тиждень цифрової грамотності - це щорічна інформаційна кампанія присвячена розвитку цифрових навичок. У 2021 році акція відбувалась з 22 по 28 березня. Вперше на державному рівні Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами розгорнуло масштабну освітню ініціативу в рамках реалізації національного проекту «Дія.Цифрова освіта».

23 березня Центром забезпечення якості вищої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка та Лабораторією дистанційного навчання був проведений пізнавальний захід, де ми, студенти природничо-географічного факультету разом із іншими учасниками, дізналися про даний проєкт з розвитку цифрової грамотності. Під час зустрічі ми розібрали складові цифрової компетентності, основи медіаграмотності, кібербезпеки та закріпили нові знання на цікавих тренінгах, а також ознайомилися із освітніми онлайн-курсами від платформ "Дія.Цифрова освіта" та EdEra. Хочемо сказати, що цифрові навички дуже важливі в навчанні, житті та майбутній кар’єрі, адже дозволяють навчатися та працювати з будь-якого місця, швидко отримувати послуги за пару кліків і, що дуже важливо, безпечно користуватись соцмережами та інтернетом в цілому.

Студенти 1 курсу природничо-географічного факультету: Валерія Пасько, Анастасія Татарова, Єлизавета Безбородова