Сертифікована програма

На кафедрі хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка викладається дисципліна «Основи наукових досліджень» за програмою, що у березні 2021 року отримала сертифікат.

Програму розробила ст.викладач Харченко Юлія Володимирівна в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність». Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (International Research & Exchanges Board, IREX) — міжнародною некомерційною організацією, яка спеціалізується на сприянні міжнародному сприянні освіти та розвитку та підтримується Посольствами США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та академією Української преси. Спрямована навчальна програма дисципліни на формування та розвиток критичного мислення студентів, їх компетентностей критичного сприйняття й аналізу інформації.

Колектив кафедри хімії та МНХ вітає Юлію Володимирівну та бажає успішного втілення нових творчих та наукових задумів.