Інноваційний проєкт територіального партнерства між СумДПУ імені А.С. Макаренка та ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»

У рамках плідної співпраці та підписаного Меморандуму про співробітництво - https://sspu.edu.ua, декан та науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка 2 липня 2024 р. здійснили візит до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», який розташований у с. Хоружівка Роменського району Сумської області.

Ця подія знаменує собою початок нового етапу у взаємодії науки та освіти, відкриваючи широкі можливості для спільних проектів, досліджень та заходів.

Під час візиту викладачі факультету мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою навчального відділення, оцінити його потенціал для проведення наукових досліджень та організації навчальних практик для здобувачів вищої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка. У ході зустрічі було обговорено ряд перспективних спільних проектів, спрямованих на поглиблення знань здобувачів вищої освіти з природничих наук, розвиток їх дослідницьких навичок та формування свідомого ставлення до довкілля.

Одним з ключових напрямків співпраці стане організація навчальних практик для студентів природничо-географічного факультету на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Це дасть можливість майбутнім фахівцям набути практичного досвіду роботи з сучасним обладнанням, проводити дослідження в природних умовах та вдосконалювати свої навички дослідницької роботи.

Візит викладачів природничо-географічного факультету до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» став знаковим кроком на шляху до плідної співпраці. Зустріч знаменує початок підготовки до 2024-2025 навчального, відкриваючи нові можливості для досліджень та підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі природничих наук.