Вітаємо студентів ПГФ із перемогою у онлайн-квесті «Всесвіт Гаррі Поттера»

8 квітня 2021 року відбувся тематичний квест "Всесвіт Гаррі Поттера", участь в якому взяли поттеромани з чотирьох структурних підрозділів нашого університету: ННІ фізичної культури, ННІ історії, права та міжнародних відносин, ННІ педагогіки та психології і Природничо-географічного факультету.

Протягом гри, яка складалася з трьох раундів, команди поринули в атмосферу Хогвартсу, магії та чарів.

У підсумку, найкращими знавцями Всесвіту Гаррі Поттера виявилася команда Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка у складі: Дубіковської Анастасії Володимирівни (634група), Старинської Наталі Олександрівни (643 група) та Гетманової Марини Олександрівни (622 група).  Команда переможців отримала грамоту та пакет солодощів. Так тримати! Молодці.