Онлайн-семінар «Організація освітнього процесу на уроках географії: форми і методи, технології навчання»

14 квітня 2021 р. відбувся онлайн-семінар «Організація освітнього процесу на уроках географії: форми і методи, технології навчання», організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області.

Його учасниками стали викладачі географії закладів професійної та професійно-технічної освіти. Запрошений спікер − А.О. Корнус, кандидат географічних наук, доцент кафедри загальної та регіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка розглянув питання роботи з картографічними зображеннями, провів тренінг з розв’язування задач за топографічною картою, відповів на запитання колег щодо картографічної підготовки студентів ЗПТО.