Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за географії

Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А. С. Макаренка щиро вітає магістрантку спеціальності 014 Середня освіта (Географія) Ткаченко Яну Геннадіївну та її наукового керівника, завідувача кафедри загальної та регіональної географії, канд. геогр. н., доц. Корнус Олесю Григорівну із успішним представленням результатів свого наукового дослідження у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Географія»!

16 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, який проходив у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Із 66 робіт, поданих на конкурс, до фінального етапу було відібрано 17, що представляли різні заклади вищої освіти України. Серед них і науково-дослідна робота магістрантки природничо-географічного факультету Яни Ткаченко (751 група) "Географія захворюваності населення Сумської області на хвороби органів травлення", виконана під керівництвом зав. кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус. За результатами рецензування (попереднього заочного оцінювання робіт) та після проведення підсумкової науково-практичної конференції (захистів робіт) галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу, серед яких і Яна Ткаченко, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Яна представила на розгляд журі актуальне медико-дослідження регіональних особливостей захворюваності населення Сумської області на хвороби органів травлення.

Бажаємо Яні Геннадіївні та її науковому керівнику, Олесі Григорівні, подальших звершень, нових наукових відкриттів і досягнень!