Науковий онлайн семінар, проведений професором Шейком Віталієм Іллічем

21 квітня у рамках Днів студентської науки на природничо-географічному факультеті було проведено науковий онлайн семінар, організатором та спікером якого виступив професор кафедри біології людини і тварин Шейко Віталій Ілліч.

Семінар було присвячено питанням взаємозв’язків між станом системного імунітету неспецифічного антиінфекційного захисту організму та кірковою активністю головного мозку, станом нейродинамічних функцій. Окремо піднімалися питання зв’язків і позитивних змін стану вищих відділів центральної нервової системи в умовах різної функціональної активності системи імунітету. Зокрема, було показано, що клітинна ланка імунної системи має максимальний вплив на функціональний стан головного мозку, гуморальна – середній вплив на показники ЦНС, а неспецифічний антиінфекційний захист організму – мінімальний вплив на вищи відділи ЦНС, що доцільно враховувати для прогнозування та корекції функціональних можливостей нервової системи.