Долучаємося до святкування Дня працівника лісу

20 вересня 2020 року студенткою природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка 1 курсу ОР магістр, спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Прокопенко Єлізавєтою на базі Сумської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 був проведений захід, який приурочений до святкування дня працівника лісу.

На занятті гуртка "Юні лісівники", Єлізавєта пояснила значимість професії лісового працівника, заохотила учнів до участі в охороні лісових ресурсів та прагненні примножувати природу рідного краю. Під час проведення виховного заходу учні дізналися про важливість професії лісового працівника та про історію створення свята.

Кожен з учнів дійшов висновку, що потрібно шанувати ліс та допомагати працівникам лісу.